פורטל פשיטת רגל
הנך נמצא כאן:

טיפים להלוואות מיידיות


החיים עשויים לזמן לנו הוצאות בלתי צפויות – הוצאה עבור אירוע משפחתי בהפתעה, חופשה ספונטנית, מימון של טיפול רפואי ואפילו קנייה של רכב חדש אם הרכב הישן שלנו התקלקל ללא התרעה. בדיוק עבור הצרכים האלה, בהם אנחנו זקוקים להלוואה דחופה – הומצאה ההלוואה המיידית בבנקים ובגופי מימון חוץ בנקאיים.  

מהי הלוואה מיידית ומהו הסכום הממוצע שניתן לקחת?

הלוואה מיידית, כשמה כן היא, היא הלוואה שניתנת באופן מידי ללא בירוקרטיה ומבלי שתצטרכו לעמוד בתנאים דרקוניים. סכום ההלוואה במרבית הגופים הפיננסיים מהם ניתן ליטול את ההלוואה עומד על כמה עשרות אלפי שקלים.

מהם היתרונות של הלוואה מיידית?

  • מאושרת ישר ובטלפון – הלוואות מידיות הן הלוואות שמאושרת בטלפון, מבלי שתצטרכו להגיע לסניף לחתום על מסמכים.
  • אינה מצריכה ערבים או בטחונות – בניגוד להלוואות אחרות, הלוואה מיידית לא מצריכה בטחונות בדמות מסלולי חיסכון וגם לא חתימה של ערבים. מדובר בהלוואה נגישה יותר.
  • הכסף עובר אליכם בתוך יום עד יומיים – הגופים המציעים הלוואות מיידיות מעבירים את כספי ההלוואה בתוך 48 שעות ולעיתים אף בתוך 24 שעות, וזהו אחד מהיתרונות הגדולים שלה.

מי יכול להציע הלוואה כזאת?

בעבר, הלוואות מיידיות ניתן היה לקבל רק מגופים חוץ בנקאיים: חברות כרטיסי אשראי, חברות ביטוח ועוד. כיום, גם הבנקים השונים מציעים הלוואות מהירות בתנאים טובים. ישנם בנקים אשר מציעים הלוואה מיידית רק לבעלי חשבון עו"ש שמכניסים משכורת קבועה, כלומר שיש אינדיקציה לכך שיוכלו להחזיר את ההלוואה, וישנם בנקים אשר לא מעמידים תנאים לקבלת הלוואה מיידית.

הריבית של ההלוואה והתנאים - למה כדאי לשים לב

לצד היתרונות הרבים של הלוואה מידית, יש חיסרון אחד ברור והוא ריבית שלעיתים נחשבת לגבוהה – הן בגלל העובדה שהגופים הפיננסיים יודעים שמדובר בהלוואת בזק והן בגלל שאין צורך בהצגת בטחונות או ערבים. בבקשתכם לקבל הלוואה מיידית מומלץ לבחון היטב את ריבית ההלוואה ולעשות סקר שוק. כמו כן, בדקו את התנאים השונים כמו אפשרות לפירעון מוקדם ומה תהיה העמלה במקרה שישנה.

למי מתאים לקחת הלוואה מיידית?

הלוואות מיידיות מתאימות ללקוחות הזקוקים לכסף בחשבון הבנק שלהם באופן מידי ואין באפשרותם להציג בטחונות כדוגמת תוכניות חיסכון או פלוס בעו"ש, וכן אין להם יכולת או זמן להשיג ערבים שיחתמו עבורם על ההלוואה.

לא משנה ממי לווים – חשוב לקרוא את החוזה

עולם ההלוואות, בפרט הלוואות מידיות, יכול להיות טריקי כיוון שהוא ללא ספק אטרקטיבי. למרות העובדה שאנו זקוקים לכסף במהירות, ולכן אנו פונים לערוץ זה – כדאי להפעיל שיקול דעת. לא משנה ממי תחליטו ללוות, מבנקים או מגופים פיננסיים חוץ בנקאיים – חשוב לקרוא את חוזה ההלוואה, להבין היטב את גובה הריבית ולחשב בעוד מועד כמה תצטרכו להחזיר מדי חודש ועד מתי.

 

שתף תוכן זה עם חבריך!
פשיטת רגל
שם
דוא"ל
טלפון