פורטל פשיטת רגל
הנך נמצא כאן:

בחירת עורך דין פשיטת רגל


הליך פשיטת רגל כולל כמה וכמה שלבים חשובים שכדאי להכיר. אנשים רבים אשר נקלעים למצב בו הם לא יכולים לעמוד בכל חובותיהם מעוניינים בהליך פשיטת רגל. הליך פשיטת רגל המכונה גם חידלון פירעון מאפשר לכל אותם אנשים למחוק את כל חובותיהם ולהתחיל דף חדש מבחינה כלכלית. חשוב להדגיש ולומר כי הליך פשיטת רגל כולל גם כמה וכמה הגבלות על חייו של האדם שפשט רגל. בין כלל הגבלות השכיחות ביותר תוכלו למצוא שלל איסורים כלכליים ועסקיים במטרה למנוע מצב חוזר בו האדם נקלע לחובות נוספים ללא יכולות החזר תואמות, איסור יציאה מהארץ, איסור כהונה בתפקידים ציבוריים ועוד. במידה וגם אתם נדרשים להליך פשיטת רגל, חשוב שתכירו עוד כמה נקודות חשובות שיסייעו לכם להכיר את שלבי ההליך ומשמעותם על חייכם.

 

כל מה שחשוב לדעת על הליך פשיטת רגל

ראשית, חשוב להדגיש ולומר כי יש עורך דין פשיטת רגל אשר מכיר לעומק את כל פרטי הפרטים בחוקה הקשורים להליך זה. לכן, אם אתם נדרשים להתמודד עם פשיטת רגל, חשוב לדעת לבחור נכון עורך דין פשיטת רגל מקצועי ומיומן שעבר את מסלול ההכשרה המתאים ביותר לצרכים שלכם. רבים לא מודעים לעובדה כי על אף שכלל עורכי הדין סיימו את כל שנות לימודי המשפטים טרם קבלת הרישיון לעסוק בתחום, לא כולם למדו תחומים זהים. בשל ריבוי החוקה לא ניתן להכשיר את כל הסטודנטים למשפטים בבקיאות רבה לכל תחומי המשפט.

חשיבותו של עורך דין מקצועי ומנוסה בהליכי פשיטות רגל

לכן, הם מתבקשים לבחור תחום אחד בו ירצו לעבור את ההתמחות שלהם וללמוד לעומק את כל פרטי הפרטים בחוקה. בחירה נכונה בעורך דין פשיטת רגל תאפשר לכם ליהנות מבקיאותו בכל החומר וכן מניסיונו בתחום. לעומת זאת בחירה לא נכונה בעורך דין מומלץ שאינו עבר התמחות המשיקה לפשיטת רגל, עלולה לבוא לידי ביטוי בכל שלבי הליך פשיטת הרגל שלכם.

וודאו שאתם בוחרים נכון 

אז רגע לפני שאתם בוחרים את עורך הדין הטוב והמקצועי ביותר שיוכל לסייע לכם בכל התהליך הארוך על הצד הטוב ביותר, חשוב להתייחס לכמה שלבי בחירה שיסייעו לכם לאתר את האדם הנכון ביותר עבורכם.בשלב הראשון, חשוב לאתר כמה שיותר עורכי דין שעוסקים בתחום פשיטות רגל. שלב זה יאפשר לכם ליצור רשימה ארוכה במטרה לבצע עליה כמה וכמה פעולות סינון והשוואה לבחירה הטובה ביותר. בשלב השני, חשוב לקרוא כל פיסת מידע אודות המועמדים ברשת. קריאת כמה שיותר חוות דעת חיוביות וממליצות תהווה כמה נקודות זכות חשובות שישאירו את המועמד ברשימה.

 

חשוב לשים לב כי הלקוחות ממליצים על שירותי סיוע בהליך פשיטת רגל ולא על נושאים אחרים. בשלב האחרון חשוב ליצור קשר, לבדוק זמינות ולקבוע פגישת ייעוץ עם הטובים ביותר ברשימה.

שתף תוכן זה עם חבריך!
פשיטת רגל
שם
דוא"ל
טלפון