פורטל פשיטת רגל
הנך נמצא כאן:

הלוואות לפושטי רגל


פשיטת רגל היא אחד מהתהליכים הכואבים ביותר לבעלי עסקים, שעמלו במשך תקופה ארוכה כדי להגשים את חלומם וליצור עבורם ועבור בני משפחתם מקור הכנסה מניב, אף אחד לא רוצה לעמוד בסיטואציה, אך כאשר היא מתרחשת, בעל העסק נדרש להסדיר את חובותיו מול הנושים, בינהם הספקים שלו ורשויות המס. על מנת לעבור את התקופה המורכבת, להסדיר את החובות, ולאפשר התחלה חדשה, ניתן לקבל כיום הלוואות לפושטי רגל. באילו תנאים ניתן לקבל כיום הלוואות לפושטי רגל? למתי העניין מתאפשר מבחינה חוקית?

באילו תנאים ניתן לקבל כיום הלוואות לפושטי רגל?

התנאי הראשון לקבלת הלוואה לפושטי רגל- כנגד שיעבוד של נכס

פושטי רגל, שנדרשים להתמודד עם חובות כבדים, יוכלו לשעבד נכס קיים בתמורה לקבלת הלוואות לפושטי רגל. כאשר מדובר על כל נכס בר קיימא, אשר נמצא בבעלותם, ורשום על שמם, בין אם מדובר על מגרש לבנייה פרטית או מסחרית, דירה, חנות, ואפילו סירות ורכבים. את הנכס משעבדים לגורם המלווה, והוא משמש כביטחון במקרה ובעל הנכס לא יכול להשיב את התשלומים בעבור ההלוואה.

התנאי השני העסק, המוכרז כפושט רגל יוכל לעמוד בהתחייבויות שלו להחזר ההלוואה.

הלוואות לפושטי רגל יינתנו רק במידה ופושט הרגל יוכל לעמוד בהחזרים החודשיים.

כיצד ניתן לדעת, אם תוכלו לעמוד בהחזרים החודשיים:

בעת מתן ההלוואה, תבוצע תכנית פריסת תשלומים, בהתאם להכנסות העתידיות הצפויות של פושט הרגל, הלוקחות בחשבון את הסכום, שיוכל להפריש כל חודש על מנת להשיב את ההלוואה.

רק לאחר שיוכח, שאכן פושט הרגל יוכל להשיב את ההלוואה, יחל תהליך מתן הלוואות לפושטי רגל.

מתן עניין הלוואות לפושטי רגל נחשב לחוקי.

כאשר אדם, בעל עסק מוכרז על היותו פושט רגל הוא נאלץ להתמודד עם חסמים רבים. בינהם, אי מתן אשראי על ידי הבנקים, חסימת חשבונות, כניסה לרשימה שחורה ועוד כל אלה הופכים את התקופה המורכבת ממילא, לכמעט בלתי אפשרית, גם אם אדם מביע נכונות אמתית להשיב את חובו לחברה. פנייה לקבלת הלוואות לפושטי רגל בטרם סיימתם את הסדרת החזרת החוב נחשבת לעבירה פלילית. ולכן ניתן לקבל הלוואות לפושטי רגל רק לאחר הסדרת החוב מול הרשויות השונות.

לסיום, הלוואות לפושטי רגל מהוות אפיק להתחלה חדשה

הלוואות לפושטי רגל יוכלו לסייע לכם לפתוח דף חדש, לחשוב על מיזם חדש, או לאפשר לכם קצבת קיום עד שתוכלו למצוא מקור הכנסה נוסף. הן ניתנות בשני תאנים: התנאי הראשון כנגד שיעבוד של נכס בר קיימא, והתנאי השני: כאשר ניתן להוכיח יכולת החזר של הלוואה, וזאת לאחר מתן פריסת תשלומים הוגנת, ריביות שפויות, כך שבעל החוב יוכל להתקיים לצד החזרת החוב. כמו כן, קבלת הלוואות לפושטי רגל בטרם הסדרת החוב מול רשויות המס, נחשבת לעבירה.

שתף תוכן זה עם חבריך!
פשיטת רגל
שם
דוא"ל
טלפון